www.cvonline.hu

Telefonos adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 873986
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Vezető telekommunikációs partnerünk győri telephelyére keresünk telefonos ügyintézőket.

Feladatok:

  • telefonos időpontegyeztetés az ügyfelekkel
  • adatbázisfrissítés
  • egyéb felmerülő adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig  8-20 óra között 4-6-8 órában! (Később lehet menni hétvégén is)

Minimum elvárás: heti 3x5 óra vállalása 8 és 20 óra között hétköznap

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti min 3 munkanap vállalása
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztosság, talpraesettség

Előnyt jelent:

callcenteres tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 640 Ft/óra diákbér
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális munkakörnyezet
Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Játsz Te is velünk!

Játsz velünk ismét Tanulmányi támogatásért!
A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése