www.cvonline.hu
Telefonos adatrögzítő/értékesítő (Referenciaszám: PJ5060)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.20.
Jelentkezési határidő: 2017.01.21.
Hirdetés azonosító: 1089928

Budapestre, a VI. kerületbe keresünk diákokat a következő pozícióba:
Telefonos adatrögzítő vagy értékesítő (VÁLASZTHATÓ!)

Feladatok:
- Adatok egyeztetése a cég partnereivel
vagy

- Termékek értékesítése telefonon

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév
- Heti minimum 12 óra vállalása rugalmas munkaidőben 9 és 18 óra között

Munkavégzés helye: Budapest, VI. ker. (Oktogon és Nyugati pályaudvar között, jól megközelíthető helyen)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.