www.cvonline.hu
Telefonos adatrögzítő (Referenciaszám: PJ4474)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.11.13.
Hirdetés azonosító: 1040107
lejárt

KERESS NETTÓ 2000 FT-OT 1,5 ÓRA ALATT HOSSZÚ TÁVÚ MUNKALEHETŐSÉG DIÁKOKNAK

Budapestre, az I. kerületbe keresünk diákokat a következő pozícióba:

Telefonos adatrögzítő

Feladatok:
- Bejövő hívások fogadása
- Megrendelések rögzítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév
- Heti minimum 2 nap vállalása 15:30-16:30-ig hétfőtől péntekig
- Pontosság, precizitás, jó kommunikációs készség

Amit megbízónk kínál:
- Kiemelkedő bérezés
- Előrelépési lehetőség

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küld el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válasszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.