www.cvonline.hu

Telefonbank munkatárs

  • A hirdetés 476 napja lejárt

 Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • Banki tranzakciók lebonyolítása telefonon keresztül, problémamegoldás és segítségnyújtás
  • Információ szolgáltatása telefonon keresztül a bank termékiről és szolgáltatásairól
  • Banki termékek és szolgáltatások értékesítése

Követelmények, elvárások

  • Lényegre törő, meggyőző kommunikáció és tárgyalási készség
  • Határozott, udvarias fellépés
  • Több műszakos munkarend vállalása (0-24 órás ügyfélszolgálat)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív társalgási szintű, biztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, jó problémamegoldó és stressztűrő képesség
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Felsőfokú, vagy közgazdasági szakirányú végzettség
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi linken.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol