www.cvonline.hu

Telefonbank és Bankkártya Ügyfélszolgálati Munkatárs

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

Te vagy a saját sikered kulcsa, csatlakozz Kelet-közép Európa egyik vezető bankjához!

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Call Centerének karrierprogramja

lehetőséget teremt neked arra, hogy beléphess a bankolás világába. Kidolgozott 3 éves karrier utunk a telefonos értékesítéstől a fióki tanácsadáson keresztül bármely banki területig vezethet, ha megfelelően eltökélt vagy abban, hogy kezdőként az új ismeretek megszerzése mellett kiemelkedő teljesítményt érj el.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Telefonbank és Bankkártya Ügyfélszolgálati Munkatárs pozícióba

Milyen feladatokra kell számítanod?

  • Információ szolgáltatása telefonon keresztül a bank termékiről és szolgáltatásairól
  • Számlához és Bankkártyához kapcsolódó ügyfélmegbízások, tranzakciók lebonyolítása telefonon keresztül
  • Problémamegoldás és segítségnyújtás
  • Kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítési folyamatok támogatása;
  • Gyanús kártyatranzakciók monitorozása, társterületek támogatása bankkártyával kapcsolatos problémák megoldásában

A legalkalmasabb jelöltünk lehetsz:

  • Ha ügyfél orientált gondolkodásod jó problémamegoldó és stressz tűrő képességgel párosul;
  • Ha képes vagy munkádat precízen, megbízhatóan és önállóan végezni;
  • Ha kihívást jelent számodra eligazítani ügyfeleinket a napi pénzügyek szövevényes világában.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Mert az UniCredit Bank stabil, biztos munkahelyet biztosít, ahol felelősségteljes munkakört láthatsz el.
  • Mert egy fiatal, dinamikus, jó hangulatú csapattal dolgozhatsz együtt, kiemelkedő színvonalú irodai környezetben.
  • Mert teljes körű szakmai támogatást, képzést biztosítunk számodra, hogy a munkádban sikeresnek érezhesd magad és folyamatosan fejlődhess.

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú, vagy közgazdasági szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Aktív (!) társalgási szintű, biztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Lényegre törő, meggyőző kommunikáció és tárgyalási készség, tiszta, érthető beszéd
  • Határozott, udvarias fellépés
  • Munkavégzés több műszakos munkarendben előre egyeztetett beosztással

Várjuk fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Terület: Budapest

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő