www.cvonline.hu

Telefonbank és Bankkártya Ügyfélszolgálati Munkatárs

  • A hirdetés 150 napja lejárt

Most itt a lehetőség, csatlakozz Kelet-közép Európa egyik vezető bankjához!

Az Unicredit Bank Hungary Zrt. ügyfélszolgálati csapata új munkatársakat keres

pozícióba.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Milyen feladatokra kell számítanod?

  • Információ szolgáltatása telefonon keresztül a bank termékiről és szolgáltatásairól
  • Számlához és Bankkártyához kapcsolódó ügyfélmegbízások, tranzakciók lebonyolítása telefonon keresztül
  • Problémamegoldás és segítségnyújtás
  • Banki termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Gyanús kártyatranzakciók monitorozása, társterületek támogatása bankkártyával kapcsolatos problémák megoldásában

A legalkalmasabb jelöltünk lehetsz:

  • Ha ügyfélorientált gondolkodásod jó problémamegoldó és stressz tűrő képességgel párosul;
  • Ha képes vagy munkádat precízen, megbízhatóan és önállóan végezni;
  • Ha kihívást jelent számodra eligazítani ügyfeleinket a napi pénzügyek szövevényes világában.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Mert az UniCredit Bank stabil, biztos munkahelyet biztosít, ahol felelősségteljes munkakört láthatsz el.
  • Mert egy fiatal, dinamikus, jó hangulatú csapattal dolgozhatsz együtt, kiemelkedő színvonalú irodai környezetben.
  • Mert teljes körű szakmai támogatást, képzést biztosítunk számodra, hogy a munkádban sikeresnek érezhesd magad és folyamatosan fejlődhess.

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú, vagy közgazdasági szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Aktív (!) társalgási szintű, biztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Lényegre törő, meggyőző kommunikáció és tárgyalási készség, tiszta, érthető beszéd
  • Határozott, udvarias fellépés
  • Munkavégzés több műszakos munkarendben előre egyeztetett beosztással

Várjuk fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő