www.cvonline.hu

Telecenter csoportvezető - Bejövő hívások osztály

  • A hirdetés 1231 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: TeleCenter (call center)

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • A csoport napi munkájának irányítása, szabályok szerint napi működés biztosítása
  • Főbb mutatószámok és elvárások teljesítésének biztosítása az adott csoportban
  • Munkatársak irányítása
  • Minőségbiztosítási feladatok ellátása, szakmai fejlesztés, egyéni támogatás, coaching
  • Rendszeres visszajelzések a munkatársak és a vezetőség irányába
  • A területet érintő fejlesztésekben, tesztelésekben aktív részvétel
  • Munkatársak szakmai kérdéseinek megválaszolás, problémás ügyfelek kezelése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség
  • Telefonos környezetben szervezett minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Excel táblázatkezelő és Power Point magabiztos, gyors használata
  • Üzleti szemléletmód
  • Középszintű, magabiztos angol nyelvtudás

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (haladó)

Előnyt jelent:

  • banki termékek ismerete
  • automatikus tárcsázó rendszer működésében szerzett tapasztalat
  • oktatásban szerzett tapasztalat

Helyek Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő