www.cvonline.hu
Telebankár
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.04.
Jelentkezési határidő: 2015.11.11.
Hirdetés azonosító: 800422
lejárt
Telebankár

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk, egy nemzetközi hátérrel rendelkező pénzintézet keres munkatársakat az alábbi pozícióba:
Telebankár

Azon jelentkezők jelentkezését várjuk akik motiváltak, el tudják magukat hosszú távon is képzelni Telecenteres munkakörnyezetben.

Feladatok:

- Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, a szerződések kezelése, a módosítások ügyintézése kizárólag telefonon keresztül
- Keresztértékesítés
- Ügyfélmegtartási feladatok ellátása
- A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények
Elvárások:
- Érettségi bizonyítvány vagy felsőfokú végzettség
- Középszintű angol nyelvtudás
- Motiválható, sikerorientált személyiség
- Stressztűrő képesség
- Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
- Pontos és igényes munkavégzés
- Releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent

- Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, családias pénzügyi vállalatnál
- Versenyképes jövedelem és juttatások
- Fix alapfizetés + teljesítményarányos jutalék