www.cvonline.hu

Tejtermék gyártó / Csomagoló - Kőröstetétlen

  • Company_icon Kőröstej Kft.
  • Location_icon Kőröstetétlen, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Feladatok:

  • A gyártási technológia szerinti tejtermék előkészítés, gyártás, a használt gépek, berendezések kezelése, beállítása
  • A technológiai előírások és kezelési utasítások betartása a termelékenységi mutatók szem előtt tartásával
  • Tejtermékgyártás során csomagolási feladatok ellátása
  • Élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok betartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség. Előny: szakirányú középfokú végzettség
  • Hasonló területen, termelőüzemben szerzett munkatapasztalat
  • Előny: tejipari tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Jó fizikum, megfelelő higiéniai szemlélet
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, teljesítmény bónusz, év végi jutalom, egyéb munkavállalói juttatások, kedvezmények
  • Céges buszjárat, bejárási támogatás
  • Munkaidő: 3 műszakos munkarendben
  • A törvényi előírásoknak megfelelően:  bejelentett munkahely, 30% műszakpótlék,

    munkaruha, védőeszköz biztosítása

Munkavégzés helye: Kőröstetétlen /Pest megye/

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével az alábbi  e-mail címen

Helyek Kőröstetétlen
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Csomagoló
Gyártás / Termelés > Élelmiszeripari szakmunkás, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő