www.cvonline.hu

Tejipari gépkezelő - Barcs

  • Company_icon Kőröstej Kft.
  • Location_icon Somogy
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Feladatok:

  • Késztermékek előállítása a technológiai utasításoknak megfelelően
  • Munkafolyamatok figyelemmel kísérése, az előírások betartása
  • Dokumentáció naprakész vezetése
  • Higiéniai takarítási munkák elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Több műszakos munkavégzés vállalása
  • Élelmiszeriparban szerzett előnyt jelent, de nem feltétel

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelepési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, bejárási támogatás, év végi jutalom

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Somogy
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű