www.cvonline.hu

TeIR kommunikációs munkatárs

  • A hirdetés 1121 napja lejárt

Tudományos és szakértői feladatokat ellátó társaság

keres

TeIR kommunikációs munkatársat

A leendő munkatárs kiemelt feladatai:

  • A társaság által működtetett területfejlesztési szakmai portál tartalmi szerkesztése, működtetése, fejlesztése, szerkesztőbizottság működtetése
  • A társaság által működtetett területfejlesztési információs rendszer felhasználói oktatásainak megszervezése, megtartása
  • népszerűsítést célzó kommunikációs stratégia kialakítása,
  • felhasználói útmutatók és e-learning anyagok folyamatos aktualizálása, a felhasználók támogatásának fejlesztése
  • rendszeres hírlevelek összeállítása
  • ismertetők, kiadványok szerkesztésében, lektorálásában való közreműködés,

A leendő munkatárssal szemben támasztott követelmények:

  • felsőfokú kommunikációs és/vagy területfejlesztési szakirányú végzettség;
  • angol nyelv használati szintű ismerete
  • min. 3 éves munkatapasztalat kommunikációs és vagy területfejlesztési területen;
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • jó kapcsolatteremtő és együttműködő készség;
  • kreativitás,
  • önállóság;
  • részletek iránti igényesség;
  • képesség több feladat egyidejű szervezésére.

Előnyt jelent:

  • kiadványszerkesztő rendszer ismerete
  • közszférában szerzett tapasztalat;
  • csoport irányításában szerzett tapasztalat
  • szövegírói (cikk, háttéranyag, levél, beszéd) gyakorlat,

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő