www.cvonline.hu

Tehetséges Junior Értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.05.15.
Hirdetés azonosító: 925515

Nemzetközi logisztikai partnerünkhöz keresünk junior értékesítőt. Folyékonyan beszélsz angolul? Érdekel az értékesítés világa? Nem rég végezted el a főiskolát? Szeretnél egy nemzetközi cégnél karriert építeni?

Feladatok:

- új ügyfélkör felé történő értékesítés
- telefonos kapcsolatfelvétel, tárgyalások szervezése
- személyes tárgyalások lebonyolítása
- árajánlatok készítése, szerződéskötés és az ehhez kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

- legalább középfokú angol nyelvtudás
- felsőfokú végzettség,
- kitartás
- kreativitás, meggyőző erő, sikerorientált attitűd
- kiemelkedő telefonos kommunikációs- és prezentációs készség
- „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- karrierlehetőség
- változatos, kihívást jelentő munkakör
- versenyképes jövedelem, perspektíva
- kiemelkedő tanulási és fejlődési lehetőség
- nemzetközi vállalati környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján