Tehetség gondozó program fejlesztők és rendszerszervezők részére

  • A hirdetés 351 napja lejárt

A SAS az analitikai megoldások világszinten piacvezető szállítója, ebből eredően az új generációs üzleti intelligencia szoftverek és intézményi intelligenciát előállító szolgáltatások piacának kiemelkedő szereplője. Piacvezető üzleti analitika és üzleti intelligencia alkalmazások teljes körű integrálásával nagy adatmennyiségekből állít elő tudást, az üzleti döntéshozatal megkönnyítésére, több mint 75.000 ügyfélnél világszerte. A Fortune 500 listáján szereplő vállalatok 96%-a hívja segítségül a SAS megoldásait üzleti döntéseiben. Vitathatatlan sikerünk a hosszú távú ügyfélkapcsolat, illetve a munkatársaink iránt tanúsított elkötelezettség eredményeképpen jött létre.

-Utolsó éves vagy, esetleg nemrég végeztél programozó matematikus, vagy informatikus szakon?
-Határozott elképzelésed van a karrieredről és szívesen vennél részt innovatív üzleti analitikai rendszer bevezetési projektekben?
-Szeretnél valós munkatapasztalatot szerezni a munkaerő piacon?

A SAS Institute Kft. innovatív üzleti analitikai rendszer bevezetési projektjeiben részvétellel

Tehetség gondozó programot indít fejlesztők és rendszerszervezők részére

Amit ajánlunk:

Programunk során megismered a SAS rendszerét, hivatalos minősítést szerzel, részt veszel bevezetési és fejlesztési projektekben, és beilleszkedsz a SAS és ügyfelei közösségébe.

-Formális SAS és egyéb képzéseken illetve önképzés során hivatalos SAS fejlesztői minősítést szerzel;
-A gyakorlat megszerzése során több tréner és egy kijelölt mentor segíti fejlődésed;
-Fiatal, dinamikus csapatban dolgozhatsz, ahol izgalmas és változatos munka, szakmai fejlődési vár Rád;
-Nagy volumenű és innovatív projektekben vehetsz részt;
-A program végére érdeklődési körödtől függően profi módon használod az adatmodellező, UML, SAS, Oracle eszközöket, és fejlesztesz különböző modern programozási nyelvekben.
-A SAS-nál vagy ügyfelünknél folytathatod karrieredet.

Főbb szakmai feladatok:

-Aktívan részt veszel banki és EU érintettségű projektekben a SAS szenior kollégái irányítása alatt, együttműködsz a megrendelő képviselőivel a folyamat megtervezésében, kialakításában és tesztelésében;
-A rendszer fejlesztése során használt technológiák és programozási nyelvek: SQL, java, HTML5 és script nyelvek; SAS, Oracle, MS SQL, PostgreSQL és más adatbázisok; Windows, Linux és Unix platformokon.

Az ideális jelölt szükséges készségei, képességei, keretek:

-Legalább heti 32 munkaóra vállalása;
-Informatikus vagy programozó matematikus szakon szerzett egyetemi diploma, vagy végzős tanulmányok;
-Legalább alapfokú Java, HTML5, SQL szoftvertervezési és szoftverfejlesztési ismeretek, melyet betanulás során tovább fejleszthetsz;
-Rendszerszervezői érdeklődés esetén az informatikai képzésen túl gazdasági tanulmányok megléte vagy folyamatban lévő képzés;
-Fejlesztői érdeklődés esetén Windows és/vagy Unix operációs rendszerek rendszergazdai szintű ismerete;
-Jó analitikus és problémamegoldó képesség;
-Együttműködő, proaktív hozzáállás, akit motivál a folyamatos tanulás, a szakmai ismeretek bővítése;
Csapatmunkára és egyéni munkára egyaránt képesség, jó kommunikáció;
-Az Office programok felhasználói szintű ismerete és kezelése;
-Angol nyelven legalább írásban történő jó kommunikáció.

A jelentkezés során előnyt jelent:

-Rendszertervezési, rendszerszervezési, valamint matematikai-elemzési érdeklődés, illetve az ezen témákban írott/írandó szakdolgozat;
-Objektumorientált programozási nyelvek alapos ismerete;
-Adatmodellező eszközök ismerete;
-Referencia munka (pl. tanulmányok keretében végzett kisebb fejlesztés) bemutatása.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Elvárt nyelvtudás Magyar