www.cvonline.hu

Tehergépkocsi vezető

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 975514
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kereskedelmi partnercégünk részére keresünk Tehergépkocsi vezető pozícióba munkavállalót!

Feladatok:

  • Országos áruterítás
  • Árufuvarozás

Elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány és gyakorlat
  • PÁV II. illetve III.
  • GKI-kártya
  • Digitális gépjárművezetői kártya
  • Emelőhátfal vizsga
  • Nagy teherbírás és jó fizikai állóképesség

Előnyt jelent:

  • Élelmiszerfuvarozásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Utazási költségtérítés
  • Cafetéria
  • Céges busz Budapest Népligetből

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.