www.cvonline.hu

Tehergépkocsi-vezető

  • A hirdetés 754 napja lejárt

Tehergépkocsi-vezetőket

keresünk

Cégünk teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt elsősorban intézmények, ipari és kereskedelmi létesítmények számára. Célunk a szolgáltatásaink magas színvonalú ellátása, melyhez megbízható, ügyfélorientált munkatársakat keresünk, akiknek mindenkor biztosítjuk a megfelelő munkakörülményeket.

Feladatok:

  • a kiadott fuvarfeladat szerinti szilárdhulladék gyűjtése, majd annak a kijelölt lerakóhelyre vagy átvevőhöz való szállítása
  • a célfelépítmény szükség szerinti kezelése

Szükséges képzettségek:

  • C kategóriás jogosítvány
  • PÁV III.
  • GKI igazolvány
  • digitális tachográf kártya
  • nehéz vagy emelőgép-kezelői OKJ végzettség

Előnyt jelent:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • gépkezelői jogosítvány 4374 / 3627 csoportra
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Gyál külterülete. A napi munkába járás saját gépkocsival történik, amelyhez a cég anyagi hozzájárulást biztosít.

Ha bővebb információt szeretne megtudni cégünkről, kérjük, látogassa meg honlapunkat:

Link megjelenítése

Reméljük, hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és hamarosan munkatársaink között üdvözölhetjük!

  Service for the future

Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva.

 .A.S.A. Magyarország Kft. Toborzás 2360 Gyál, Kőrösi út 53.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő