www.cvonline.hu

Tehergépkocsi vezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 940643
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy zöldség és gyümölcs-félék importjával és forgalmazásával foglalkozó cég részére keresünk tehergépkocsi vezető munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Áruszállítás budafoki telephelyről az áruházláncok logisztikai központjaiba
  • Telephelyek közötti árumozgatás
  • Áru lerakása

Elvárások:

  • Hétvégi munkavégzés vállalása 3 hónapos munkaidőkeretben
  • 2-3 év releváns tapasztalata
  • CE kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Targoncavezető igazolvány (3324 vezetőülésess)

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú foglalkoztatás

Jelentkezni fényképes önéletrajz feltöltésével, regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon keresztül lehet.