www.cvonline.hu

Tehergépkocsi vezető

  • A hirdetés 1080 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. munkatársat keres

 tehergépkocsi vezető

 pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Fuvarozási feladatokat végzése,
  • a menetokmányok, menetleveleket vezetése,
  • a gépjármű forgalmi és műszaki üzembiztonságának ellenőrzése,
  • a szállított áru mennyiségének és minőségének szállítás közbeni megőrzése és felügyelete,
  • veszélyes vagy különleges áru rakodásának, szabályszerű elhelyezésének felügyelete,
  • a kiadott fuvarfeladattal járó áruszállítási bizonylatok előírásszerű kezelése.

Elvárásaink:

  • Alapfokú állami iskolai végzettség,
  • tehergépkocsi vezetői jogosítvány „C” kategória,
  • veszélyes anyagok továbbítására szóló vizsga,
  • PÁV III,  GKI vizsga.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Veszélyes árukezelési ismeretek,
  • műszaki, biztonságtechnikai ismeretek.

Gyakorlat:

3 hónap

Munkavégzés helye:

Elsődlegesen Budapest, szükség esetén Magyarország teljes területe.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezését - a tárgyban a pozíció megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.