www.cvonline.hu

Tehergépkocsi vezető

  • A hirdetés 100 napja lejárt

Budapesti központú cég keres

tehergépkocsi vezetőt

FELADATOK:

  • tehergépkocsi vezetése,
  • megrendelt áruk ütemezett kiszállítása vevők számára telephely környékén (100 km körzetben)
  • segítség áru felrakodásánál és lerakodásánál,
  • dokumentáció kezelése,
  • vezető utasításainak elvégzése,
  • ügyel az áru biztonságos felrakodására és kirakodására.

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzetség érettségi nélkül vagy érettségivel,
  • C+E kategóriás jogosítvány,
  • min. 2 év tapasztalat pótkocsis szerelvénnyel,
  • rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs képesség, ügyfélbarát hozzáállás.

ELŐNY:

  • belföldi szállítmányozási tapasztalat, jó helyismeret Budapest, Pest megyében és a környező régiókban,
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat,
  • targoncavezetői és emelőgépkezelői szakképesítés,
  • műszaki érdeklődés, beállítottság,
  • manuális képesség, jó teherbíró, fizikai alkalmasság.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • új és fiatal környezet,
  • stabil munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezéséhez kérem csatolja végzettségét igazoló bizonyítványának másolatát illetve fényképes önéletrajzát, motivációs levél kíséretében az alábbi email címre.