www.cvonline.hu

Tehergépkocsi vezető (Referenciaszám: UJ-951)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.09.19.
Hirdetés azonosító: 813026

Feladatok:

  • Telephelyen belüli árumozgatási feladatok ellátása

Elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány,
  • OKJ-s könnyű/nehézgépkezelő bizonyítvány (híddaru kezeléséhez)
  • Folyamatos műszakrend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári megbízója számára keres tehergépkocsi vezetőket telephelyen belüli árumozgatási feladatok ellátására.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba.

(Székesfehérvár, Piac tér 8. alá munkanapokon 8-16 óráig)

A részletekről érdeklődni lehet Udvardi Júliánál vagy Gyevnár Katánál a 20-967-3093-as mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő