www.cvonline.hu

Tehergépjármű-vezető

  • A hirdetés 741 napja lejárt

        Link megjelenítése

Hanna Instruments Hungary kft.

6726 Szeged,

Alsókikötő sor 11.

HUNGARY

Tel.: +36 62 542 644

A  Hanna Instruments analitikai műszereket és reagenseket gyártó cégcsoport tagja és Európai Disztribúciós Központja, a Hanna Instruments Hungary kft. munkatársakat keres

munkakörbe, teljes munkaidővel.

Feladatok:

  • Áruszállítás az Európai Únió országaiba (szegedi telephelyről), állandósult útvonalakon, új, EURO 6-os, 12 tonnás tehergépkocsival. Heti turnusok, részvétel minden 2. turnusban.

Elvárások:

  • C kategóriás vezetői jogosítvány megléte
  • GKI igazolvány
  • PÁV minősítés (PÁV III)
  • Gépjárművezetői kártya (digitális)
  • Legalább egy éves C vezetési tapasztalat (nemzetközi előny)
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Állandósult útvonalak, kiszámítható munkaciklusok, tervezhető jövő
  • Biztos munkahely

Fényképes önéletrajzát a fejlécben megadott levelezési címre vagy az alább megadott  e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő