www.cvonline.hu

Tehergépjármű-vezető

  • A hirdetés 701 napja lejárt

A Hanna Instruments analitikai műszereket és reagenseket gyártó cégcsoport, központja az Egyesült Államokban van. A szegedi Hanna Instruments Hungary kft. a cégcsoport tagja és Európai Disztribúciós Központja, munkatársakat keres

munkakörbe, teljes munkaidővel.

Feladatok:

  • Áruszállítás az Európai Unió országaiba (szegedi telephelyről), állandósult útvonalakon, új,EURO 6-os , 12 tonnás tehergépkocsival. A vezető egyedül végzi a túrát, heti váltásban, így minden második héten van úton: hétfői indulás, legkésőbb szombati visszatérés.
  • A tehergépjármű-vezetői feladatok nem töltik ki a teljes havi munkaidőt. Fennmaradt munkaidejét ( a teljes munkaidő mintegy harmada -negyede) a nem úton lévő vezető szegedi raktárunkban raktározási feladatokkal tölti, mint
    • Beérkező szállitmányok fogadása, termékek polcokra pakolása
    • Kimenő szállitmányok elkészitése és inditása,termékek dobozokba, raklapokra pakolása
    • Raktár rendbentartása

Elvárások:

  • C kategóriás vezetői jogosítvány megléte
  • GKI igazolvány
  • PÁV minősítés (PÁV III)
  • Gépjárművezetői kártya (digitális)
  • Legalább egy éves C nemzetközi vezetési tapasztalat
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Nyelvtudás előnyt jelent
  • Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Kizáró okok: ittas vezetés, biztosítás nélküli vezetés és egyéb okok, amik a jogosítvány bevonását eredményezték a múltban

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Állandósult útvonalak, kiszámítható munkaciklusok, tervezhető jövő
  • Biztos munkahely

Munkavégzés helye: Európai Unió országai, illetve Szeged;
Munkaidő: a túra követelményeinek és szabályainak megfelelően, illetve 08:00-17:00

Fényképes önéletrajzát az alábbi  e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Csongrád
Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő