www.cvonline.hu

Tehergépjármű vezető

  • A hirdetés 701 napja lejárt

A BA-HA-MA’S Kft gyorsfagyasztott élelmiszeripari termékek nagykereskedelmével, raktározásával és szállításával foglalkozik Dunakeszin található telephelyén.

A vállalkozás saját gépjárműparkkal rendelkezik.

Áru szállítására, terítésére kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatai:

  • Gyorsfagyasztott termékek budapesti és vidéki szállítása, terítése
  • Kézi pakolás, nehéz fizikai munkavégzés

Elvárások:

  • B, C kategóriás jogosítvány
  • Minimum 5 éves tehergépjármű-vezetési gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Korai munkakezdés
  • Gépjármű felelősségteljes, kíméletes használata
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Gyorsfagyasztott termékek szállításában, terítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • GKI-kártya, digitális sofőr kártya megléte
  • balesetmentes vezetési tapasztalat

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal a megadott email címen, a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő