www.cvonline.hu

TEHERGÉPJÁRMŰ VEZETŐ

  • A hirdetés 1116 napja lejárt

Munkalehetőség Németországban!

A Landshuti székhelyű Zero-Maxx személyi szolgáltató GmbH ügyfelei számára keresünk azonnali kezdéssel megbízható

 TEHERGÉPJÁRMŰ VEZETŐKET

C és E kategóriás jogosítvánnyal.

Feladatok

  • Helyközi szállítási feladatok, vagy
  • Távolsági szállítási feladatok Németország területén belül, vagy
  • Internacionális szállítási feladatok.
  • Telephely: Landshut, München, Dingolfing, Ingolstadt és környékük

Elvárások

  • Érvényes C és E kategóriás Gépjárművezetői engedély min. 2 éves munkatapasztalattal
  • Érvényes Gépjárművezetői kártya
  • Érvényes Digitális Vezetői Kártya
  • ADR küldeménydarabos bizonyítvány
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Saját személygépkocsi
  • Munkavégzés több műszakban
  • Megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Németországi munkaviszony és biztosítási jogviszony
  • Átlag feletti jövedelem
  • Szabadság-, Karácsonyi- és egyéb prémium
  • 6 havonta lehetőség fizetés emelésre
  • Segítség szálláskeresésben, illetve állami támogatások (pl. Családi pótlék) igénylésében
  • Hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, teljes körű pályázati anyagát elektronikus formában szíveskedjen elküldeni.

Kapcsolattartó: Apaceller Gergely

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német