www.cvonline.hu

Tehergépjármű alkatrész értékesítő - Szeged

  • A hirdetés 1284 napja lejárt

Skuba Hungária Kft.

A SKUBA CSOPORT tevékenysége – teherautó, busz és pótkocsi alkatrészek nagy- és kiskereskedelme.

Ma a cégcsoport a Kelet-Közép-Európai térség, valamint a FÁK országok egyik vezető vállalata.

Dolgozni akaró, céltudatos, belülről motivált, csaptszellemű munkatársat keresünk.

Elkötelezetten képes önmaga megvalósítása érdekében, a vállalati célokért közösen dolgozni.

Későbbiekben pedig hozzállásával,teherbírásával képes csapatát vezetni és motiválni.

Munkavégzés helye: Szeged , Magyarország

Pozíció:

Tehergépjármű alkatrész értékesítő

Feladatok:

  • Kitűzött pénzügyi célok biztosítása
  • Napi feladatok és értékesítési tervek felügyelete
  • Kiemelt partnerekkel való kapcsolattartás
  • Értékesítési célok követése
  • Riportálás a központ felé
  • Értékesítési tervek készítése

Elvárások:

  • Minimum érettségi
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Erős értékesítői beállítottság
  • Tehergépjármű alkatrész piac ismerete
  • Erős értékesítői véna, és határozott személyiség
  • Alkatrész kereskedelmi, és / vagy műszaki értékesítési tapasztalat kiemelten fontos az állás betöltéséhez
  • Felhasználói szintű  számítógépes ismeretek
  • Önálló, felnőtt magatartás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv ismerete előny

A cég ajánlata:

  • Érdekes és kihívást jelentő munka
  • Megfelelő juttatási csomag

Jelentkezések beérkezési határideje: 2014.06.13.

Helyek Csongrád
Baranya
Tolna
Fejér
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő