www.cvonline.hu

Teherautósofőr szemétszállító kocsira- Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1072791
lejárt

Country:

Germany (+49)

Description of position:

Megbízó cégünk részére keresünk sofőröket szemétszállító járművekre német nyelvtudással

Duties:

Németországba, Ulm környékére keresünk sofőröket szemeteskocsira.

Requirements, skills:

• CE jogosítvány

• Szemétszállító jármű vezetésében szerzett tapasztalat.

• Legalább alapszintű német nyelvtudás

Known languages:

legalább alapszintű német nyelvtudás

Short company info:

Munkavégzés helye: Dél-Németország (Ulm és környéke)

Munkabér :brutto 13,5 Euro / óra

A munkaviszony német bejelentéssel történik.

Szállás rendelkezésre áll, melynek költsége 300 EUR/hó

Munkaidő: 5:45-től délután 15/17-ig

A jelentkezéshez német nyelvű önéletrajzot várunk.

Additional info:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér