www.cvonline.hu

Teherautósofőr 40 tonnás járműre- Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1172808

Ország:

Németország (+49)

A pozíció leírása:

Németül beszélő teherautósofőröket keresünk 40 tonnás kamionra németországi munkavégzésre.

Feladatkör, felelősségek:

Egy italnagykereskedésben lenne a munka, ahol állandó útvonalon kellene a kereskedés boltjait feltölteni.

• Munkavégzés helye: Ulm mellett 10 km

• Munkaidő: hétfő- péntek, napi 8 óra + szükség esetén túlóra

• Bérezés: bruttó 12-13 euró/óra + bónuszok

• Szállás: biztosítva, melynek költsége 10 euró/nap

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Gyakorlat 40 tonnás teherautó vezetésében

• Legalább kommunikációképes, alapfokú német nyelvtudás

Német nyelvű önéletrajzokat várunk.

Nyelvtudás:

Legalább alapfokú német nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

• Munkaidő: napi 8 óra + szükség esetén túlóra

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.