www.cvonline.hu

Teherautó vezető Hozzáadva: 2016.06.18.

Németországi partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi pozíció betöltésére munkatársakat: Hosszú távú munkára és ingyenes szállás biztosításával.
Feladatok:
  • Helyii és távolsági fuvarozás
  • Szállítás a papírgyár ügyfelei részére

Elvárások:
  • CE jogosítvány
  • 95 indexszám vagy GKI kártya
  • Gyakorlott teherautó sofőr (min. 1 év)
  • Rakodásban gyakorlat, aktív részvétel
  • Barátságos, nyílt kommunikáció
  • Német nyelvtudás A2-től
  • Önálló munkavégzés
  • Ápolt megjelenés
  • Hosszú távú munkavállalási hajlandóság Németországban

Juttatások:
  • Helyi és távolsági belföldi fuvarozásban sofőri pozíció
  • Gyártó/szolgáltató/kereskedelmi cégnél végzett munka (nem szállítmányozó cég)
  • Teljes (heti 40 ó.) munkaidőben, de hétvégén nem végzett munka
  • Német, határozatlan idejű munkaviszony
  • Ingyenes szállás
  • Nettó havi 1.700 EUR juttatás
  • Német szociális juttatások
  • Hosszú távú munka

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.