Ugrás a tartalomra

TeherautĂł vezetĹ

Munkakör leírása

  • Homok, kavics, beton, törmelék szállítása.
  • LKW le - felpakolásában való részvétel.
  • Pótkocsis tehergépjárművel szerzett tapasztalat, (min. 1 év)
  • Nyerges vontatókon szerzett tapasztalat

Elvárások a pályázótól

  • Középszintű német nyelvtudás
  • CE kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Német nyelvű önéletrajz

Amit a cég ajánl

  • Németországban bejelentett munkavégzés
  • Túlórára van lehetőség
  • Baleset + betegbiztosítás
  • Nyugdíj + kiegészítő nyugdíj
  • Fizetett szabadság
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szállás biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. németországi partnere részére keres megfelelő szakmai tapasztalattal és végzettséggel rendelkező munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el német nyelvű önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSV-1642-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra telefonon, valamint személyesen Győrben (9023) az Attila utca 6-os szám alatt hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00-ig van lehetőség.

(Külföldi munkaközvetítői nyilvántartási szám: 5448/2008.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Germany
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása