www.cvonline.hu

Teherautó szerelő

  • A hirdetés 1206 napja lejárt

Több, mint két évtizede belföldi és nemzetközi árufuvarozásban tevékenykedő családi vállalkozás mosonszolnoki telephelyére gyakorlattal rendelkező

teherautó szerelőt

keres.

Önállóan dolgozni tudó, munkájukra igényes munkatársak jelentkezését várjuk. Szállás a telephelyen megoldható.

Feladatok:

  •   saját gépkocsipark javítása és karbantartása
  •   műszeres diagnosztika, hibafeltárás

Elvárások:

  •  tehergépjárművek és pótkocsik szervizelésében szerzett tapasztalat
  •  megbízhatóság, precizitás
  •  önálló munkavégzés
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Multinacionális élelmiszeriparban tevékenykedő ...
Csongrád, Csongrád

Csomagoló

 Jászberényi termelő partnerünk részére munkatá...
Jász-Nagykun-Szolnok

Targoncás

Farmosi termelő vállalt keres dolgozókat az alá...