www.cvonline.hu

Teherautó szerelő

  • A hirdetés 1297 napja lejárt

Több, mint két évtizede belföldi és nemzetközi árufuvarozásban tevékenykedő családi vállalkozás mosonszolnoki telephelyére gyakorlattal rendelkező

teherautó szerelőt

keres.

Önállóan dolgozni tudó, munkájukra igényes munkatársak jelentkezését várjuk. Szállás a telephelyen megoldható.

Feladatok:

  •   saját gépkocsipark javítása és karbantartása
  •   műszeres diagnosztika, hibafeltárás

Elvárások:

  •  tehergépjárművek és pótkocsik szervizelésében szerzett tapasztalat
  •  megbízhatóság, precizitás
  •  önálló munkavégzés
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Network Designer

Trenkwalder Kft

 On behalf of our world-wide multinational Clie...
Budapest

Könyvvizsgáló

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgá...
Budapest

Mechatronikai mérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Automata célgépek prototipus fe...
Győr, Komárom, Tatabánya