www.cvonline.hu

Teherautó szerelő - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Teherautó szerelőket

Az Ön feladata:

– teherautók, buszok és személygépkocsik javítása, karbantartása, szervizelése

– számítógépes diagnosztika, motorrevízió, fékek, ABS, kormánymű, stb. cseréje, javítása

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás – a német munkáltató teszteli telefonon a nyelvtudást

– munkatapasztalat (szakirányban)

– saját autó

– önálló munkavégzés

– jó kommunikációs készség, csapatmunka, elszántság

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: nettó 1600-2100 euró / hó (adóbesorolástól függően)

– szállás a munkaadó által szervezett (350-500 euró / hó)

– túlórázási lehetőség

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Egyéb hasonló állások Önnek
Szerelő

Otitargo Bt.

Budapesti székhelyű, stabil háttérrel rendelkez...
Budapest, Pest, X. kerület

Szerelő

Caterpillar Magyarország Zrt.

Szerelő munkakörbe keresünk munkatársat   Felad...
Gödöllő, Budapest, Pest

Teherautó mechanikus jó német nyelvtuással- Németország

PBS International Kft.

Ország:   Németország (+49) A pozíció leírása: ...
Külföld