www.cvonline.hu

Teherautó szerelő állások Észak- Norvégiában

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 831790
lejárt

Ország:    Norvégia (+47)

A pozíció leírása:    Angolul középfokon beszélő szakemberek jelentkezését várjuk norvégiai márkaszervizekbe.

Feladatkör, felelősségek:    Jelenleg az alábbi márkákhoz keresünk szakembereket:

• VOLVO

• MAN

• RENAULT

• ÁLTALÁNOS, bármilyen márka

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   ELVÁRÁSOK:

• Minimum 3 év szakmai tapasztalat márkaszervizben

• Szakképzettség

• Diagnosztikai ismeret

• Minimum társalgásszintű angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

NORVÉGIA különböző településein lévő márkaszervizekben.

Kérjük, hogy küldje el ANGOL nyelvű önéletrajzát az  e-mail címünkre.

Nyelvtudás:    Társalgási szintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    KIEMELKEDŐ FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

• 20 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel, 37,5 órás munkahét

Our client is a Norwegian company specializing in providing skilled personnel to the car repair and mechanical industries.

We offer:

· 37,5 h working week ( Monday-Friday)

· 178,5 NOK/óra az egy hónapos próbaidő alatt, 188,5 NOK/óra a próbaidő letelte után,

· Holiday money („feriepenge”)

· Loyalty Bonus Incentives.

· Work at recognized, modern Main Dealers in exceptional working environment

· Minimum 20 month contracts, renewable

· Housing assistance

· Work permit, residence permit, tax registration

· Insurance cover

· Working clothes & shoes supplied

· Tools supplied

· Norwegian language training • optional

· Personal contact and follow up throughout the whole contract length

• teljeskörű támogatás a munkahelyhez közeli szállással kapcsolatban

• munkavállalási engedély

• tartózkodási engedély

• adóügyi regisztráció

EGYÉB JUTTATÁSOK:

• Biztosítás, fizetett szabadság, munkaruha és cipő, szerszámok, állami családi pótlék, asszisztencia az első két évre szóló adó visszaigényléshez (állami juttatás), norvég nyelvtanfolyam (opcionális)

Megbízónk norvégiai cég, autóiparra specializálódva keres szakképzett munkaerőt.

Az alábbi videolink hasznos információkkal szolgálhat a munkával kapcsolatban:

Link megjelenítése

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.