www.cvonline.hu

Teherautó sofőri munka Angliában

  • A hirdetés 535 napja lejárt
C kategóriás sofőröket keresünk, társalgási szintű angol nyelvtudással egy húsipari cég teherautóira, Manchester mellé.
Pakolni is kell!

További információk:

Tapasztalt C kategóriás sofőröket keresünk az Egyesült Királyság északi részére, Lancashire-be, egy húsipari céghez, ahol árut kell fuvarozni, hűtött teherautókkal, több városba. Az arut fel is kell pakolni a teherautóra, tehát hússal kell dolgozni.

Elvárások:
Erős alap/társalgási szintű nyelvtudást és legalább egy év sofőri tapasztalatot várnak el.
Továbbá előnyt jelent, ha van már jobb kormányos vezetési tapasztalat.

A szerződés hosszútávú, angol bejelentésű, minimum 6 hónapos és a munkaadó szálláskeresésben is segít, melyre szállástámogatást is ad.

Fizetés:
100 GBP/nap
Próbaidő alatt heti 3 munkanap, majd később emelkedik.
Munkanapok: Vasárnap, Kedd, Csütörtök, 5:00-16:00-ig

Feladat:
Egész birka és bárányhús szállítása Manchester környéki üzletekbe.
Kipakolás a hűtőházakba.
20-25 üzlet, üzletenként kb. 2-15 birka/bárány.

Angol nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése címre!

További információ:

Link megjelenítése

Irodáink:

Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Helyek Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator