www.cvonline.hu

Teherautó mechanikus jó német nyelvtuással- Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1127312

Ország:

Németország (+49)

A pozíció leírása:

Német megbízó cégünk részére keresünk teherautó mechanikus szakembereket Németországba jó német nyelvtudással.

Feladatkör, felelősségek:

Munkavégzés helye: Nerdlen, Németország

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Tapasztalat teherautó mechanikusként

Jó német nyelvtudás

Nyelvtudás:

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk németországi székhelyű vállalati tanácsadással foglalkozó cég, mely szakképzett munkaerő közvetítésére specializálódott Németország szerte.

Amit megbízó cégünk kínál:

Havi fizetés: bruttó 2500 Euró

Szállás megoldható

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.