www.cvonline.hu

Teherautó és buszsofőr állások Németországban

  • A hirdetés 537 napja lejárt

Eurovida – Teherautó és buszsofőr állások Németországban

Németországi székhelyű, ingyenesen működő, Eurovida GmbH. állásközvetítő iroda keres német anyacégekhez, német bejelentéssel, versenyképes jövedelmet kínálva CE kategóriás illetve D kategóriás jogosítvánnyal rendelkező, gyakorlott, németül beszélő sofőröket.

Feladatok:

  • CE kategóriában: német belföldi fuvarozás, cserefelépítményes járműszerelvénnyel (áruterítés).
  • D kategóriában: helyi-, helyközi vonali járatok (Linienverkehr), illetve munkásjáratok (Werkverkehr).

Elvárások:

  • Érvényes jogosítvány, GKI kártya és sofőrkártya.
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • Kb. 1900-2000 Euro nettó jövedelem.
  • Szükség esetén szállást biztosítunk.
  • Német bejelentés, szociális juttatások.
  • Probléma esetén új munkahely keresése, vitás ügyek kezelése.
  • Teljes körű előkészítése a munkakezdésnek: érkezés, szerződés áttekintése, szállás.
  • Szükség esetén egyéni nyelvi felkészítés.

Jelentkezni német nyelvű önéletrajzzal, és a dokumentumok (jogosítvány, GKI kártya, sofőrkártya) mindkét oldalának másolatával a megadott e-mail címen.

Helyek Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német