www.cvonline.hu

Teherautó alkatrész értékesítő

  • A hirdetés 1137 napja lejárt

Skuba Hungária Kft.

A SKUBA CSOPORT tevékenysége - teherautó, busz és pótkocsi alkatrészek nagy- és kiskereskedelme.

Ma a cégcsoport a Kelet-Közép-Európai térség, valamint a FÁK országok egyik vezető vállalata.

Olyan dolgozni akaró, céltudatos, belülről motivált, munkatársat keresünk, aki a barátságos légkört nem téveszti össze a gyengeséggel. Elkötelezetten képes önmaga megvalósítása érdekében, a vállalati célokért közösen dolgozni.

Munkavégzés helye:. Tatabánya, Miskolc, Kaposvár, Zalaegerszeg  Magyarország

Pozíció:

  • Napi értékesítési feladatok ellátása
  • Kiemelt partnerekkel való kapcsolattartás
  • Értékesítési célok követése
  • Értékesítési tervek ismerete, megvalósítása

Elvárások:

  • Minimum érettségi
  • Lendületes, agilis személyiség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
    Erős értékesítői beállítottság
    Tehergépjármű alkatrész piac ismerete
  • Felhasználói szintű  számítógépes ismeretek
    Önálló, felnőtt magatartás
    B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv ismerete előny

A cég ajánlata:

  • Érdekes és kihívást jelentő munka
  • Megfelelő juttatási csomag

Jelentkezések beérkezési határideje:  2014.06.13.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Veszprém
Fejér
Pest
Budapest
Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő