www.cvonline.hu

Teherabroncs szerelő

  • A hirdetés 1032 napja lejárt

Munkatársat keresünk az ország legnagyobb gumiabroncs- és gyorsszerviz hálózatú partnercégünk részére az alábbi pozícióba:

 Győrben.

Feladatok:

• Teher, mezőgazdasági gumiabroncs cseréjének szakszerű végrehajtása a biztonsági előírások betartása mellett.

• Hibafeltárása, és javítása.

Elvárások:

• Autószerelői végzettség vagy Gumiszerelő szakmunkásvizsga, gumiszerelő OKJ-s bizonyítvány.
• Minimum 3-5 éves személygépjármű és tehergépjármű abroncsok szerelésében szerzett tapasztalat.
• Nagy munkabírás, fizikai alkalmasság.

• Gyors, pontos munkavégzés.

• B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

• Stabil munkahely.
• Változatos feladatok.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát várjuk az alábbi elérhetőségek valamelyikére: E-mail cím megjelenítése,+36 96 519-295. Kérjük, regisztráljon a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése internetes oldalunkon.

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő