www.cvonline.hu

Teherabroncs szerelő

  • A hirdetés 574 napja lejárt

Hazai szinten elismert Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Teher, mezőgazdasági gumiabroncs cseréjének szakszerű végrehajtása a biztonsági előírások betartása mellett
  • Hibafeltárása, és javítása

Elvárások:

  • Autószerelői végzettség vagy Gumiszerelő szakmunkásvizsga,- vagy azzal egyenértékű gumiszerelő és kiegyensúlyozó OKJ-s bizonyítvány

  • Személygépjármű és tehergépjármű abroncsok szerelésében való jártasság

  • Fizikai munkabírás

  • Gyors, pontos munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Jó munkahelyi légkör
  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előny:

  • közeli lakhely

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti, 51-es főút

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- az E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Dunaharaszti
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő