www.cvonline.hu

Teherabroncs szerelő

  • A hirdetés 1090 napja lejárt

 Az ország legnagyobb gumiabroncs- és gyorsszerviz hálózata

budapesti régióba

munkakörbe keres munkavállalót

Feladatok:

  • Teher, mezőgazdasági gumiabroncs cseréjének szakszerű végrehajtása a biztonsági előírások betartása mellett
  • Hibafeltárása, és javítása

Elvárások:

  • Autószerelői végzettség vagy Gumiszerelő szakmunkásvizsga,- vagy azzal egyenértékű gumiszerelő és kiegyensúlyozó OKJ-s bizonyítvány
  • Személygépjármű és tehergépjármű abroncsok szerelésében való jártasság
  • Nagy munkabírás, fizikai alkalmasság
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye:   Budapesti régió

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció, telephely megjelölésével küldje el fényképes önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő