www.cvonline.hu

Technology Manager [ST-DFIM02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2015.10.21.
Hirdetés azonosító: 947257

Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatója amelynek budapesti központjába keresünk szakembert Technology Manager pozícióba.
A pozíció fókuszában a különböző könyvelési és adó alkalmazások tervezésének, kivitelezésének, tesztelésének és telepítésének támogatása áll.

Feladatok

- Találkozik és kapcsolatot tart a rendszergazdákkal és a végfelhasználókkal, ennek érdekében definiálni az üzleti, pénzügyi és működtetési rendszer igényeket.
- Jelenlegi adó technológiai termékek fejlesztésének összefogása és felügyelete (üzleti igények specifikálása, user acceptance testing, dokumentáció összeállítása / ellenőrzése, project management Deloitte oldalról ha nincs kijelölt project manager, end-user training stb.): egyelőre telefonos applikáció, BPO elektronikus dokumentumkezelés termék, TaxCube ÁFA es HIPA compliance szoftver, ÁFA analitikus szoftver.
- Megfogalmazott adós technológiai ötletek validálása, érintettekkel egyeztetés funkcionális követelményekről és technikai megvalósítás lehetőségeiről, az egyes projektek jóváhagyását követően a szoftverfejlesztési projektek menedzselése
- Technológiai team felépítése (jelenleg egy dedikált kolléga)
- "Thought leadership" biztosítása technológia területén, mind az ügyfelek felé nyújtott szoftveres megoldások, mind a belső folyamatok technológiai támogatása érdekében. Ilyen irányú innovációt támogató folyamat kitalálása.
- Adó területen compliance folyamat és jelenleg használt compliance szoftverek áttekintése és technológiai terv kitalálása a compliance folyamatok hatékonyabbá tételére, majd vezetői jóváhagyás után annak implementálása.
- Audit osztályon folyó technológiai fejlesztések támogatása.
- Fenti folyamatok koordinálása belső IT-val, professional staff-al, külsős fejlesztőkkel, belsős fejlesztőkkel.

Elvárások

- Egyetemi végzettség
- Minimum 7-8 éves releváns szakmai tapasztalat
- ERP rendszerek tervezésében, fejlesztésében, bevezetésében szerzett tapasztalat tanácsadói oldalon
- Projekt menedzsment tapasztalt
- Angol nyelvtudás
- Hálózati hardver, protokollok és szabványok ismerete
- Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képessé

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió