www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 715 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, gyöngyösi, egyedi gépgyártással foglalkozó partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Technológus

Feladatok:

  • Gyártási technológiák készítése;

  • a gyártáshoz szükséges darabjegyzék készítése rajz szerint ( darabolás, lángvágás, hajlítás, stb. )

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki / szakirányú végzettség ( gépgyártás technológus );

  • Biztos acélszerkezeti és megmunkálási rajzolvasási készség ( a műszaki rajz összefüggéseinek felismerése );

  • minimum 3 év hegesztett és forgácsolt fémszerkezet-gyártási területen szerzett technológusi tapasztalat, vagy termelés területén eltöltött tapasztalat;

  • Alapos elő gyártmány technológiai ismerete;

  • Felhasználói szintű számítógépes tapasztalat;

  • Vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzés;

  • alapfokú angol vagy német nyelvismeret

Előny:

  • kezdeményező készség, önálló munkavégzés;

  • műszaki előképzettség, jó műszaki rajz olvasási készség;

  • proaktivitás

Amit ajánlunk:

  • ERZSÉBET - utalvány

  • buszbérlet térítés 100 %-ban

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Helyek Gyöngyös
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol