www.cvonline.hu

TECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 479 napja lejárt

a szerves kémia területén tevékenykedő, gyógyszeripari intermedierek előállításával foglalkozó, elsősorban exportra termelő cég XXII. kerületi telephelyére

 TECHNOLÓGUS

 munkatársat keres egyműszakos tevékenységben végzett munkára

 Feladatok:

  • méretnövelési, optimalizálási, reprodukciós kísérletek végrehajtása
  • technológiafejlesztés
  • kísérleti gyártások megszervezése
  • gyártási dokumentumok elkészítése
  • részvétel a folyamatvalidálásban és a tisztítás validálások végrehajtásában
  • üzemi rend ellenőrzése
  • riportok, jelentések, egyéb dokumentumok elkészítése
  • gyártásokhoz kapcsolódó oktatások megtartása

Elvárások:

  • vegyész / vegyészmérnök oklevél
  • legalább 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • legalább középszintű gyakorlati angol nyelvtudás
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)

Előnyt jelent:

  • gyógyszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési/előrehaladási lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest XXII. kerület

Munkaidő, munkarend:

  • teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység

Jelentkezési határidő:

2015. szeptember 30.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajz megküldésével lehet a lenti e-mail címen az „TECHNOLÓGUS” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő