www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Feladatok:

  • Steril termékek életciklusának teljes körű szakmai támogatása:
    • Külső és belső terméktranszferekben aktív részvétel, optimális gyártási folyamatok kidolgozása és bevezetése.
    • Új technológiák gyártóterületen történő szakmai felügyelete.
    • Folyamatvalidáció megtervezése és lebonyolítása, továbbá annak biztosítása, hogy a termék az életciklusa alatt mindvégig robosztus technológiával rendelkezzen.
    • Törzskönyvi anyagok készítésében és ellenőrzésében való szakmai részvétel.
    • Gyártási folyamatokat, technológiákat, gyártó területeket érintő változtatási eljárások lebonyolításában való aktív részvétel, szükséges hatáselemzések készítése.
    • Technológiával kapcsolatos deviációk kivizsgálásának szakmai irányítása, riportok készítése és kontrollja.
  • Minőségbiztosítási ügyekben való szakmai részvétel.
  • Gyártóterületek, technológiák, folyamatok GMP megfelelőségének kontrollja.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, transzferek esetén más telephelyek technológusaival.
  • Felsőbb szintű döntéshozatal előkészítésében való részvétel.

Részleg

Technológiai Osztály

Elvárás

  • Gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, biomérnök vagy élelmiszermérnök végzettség.
  • Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • Min. 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.
  • Precíz munkavégzés, jó kommunikációs és rendszerező képesség.
  • Kimagasló problémamegoldó képesség.

Értékelt kvalitások

  • Gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere.
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer.
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége.
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.
Helyek Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol