www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 801 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója,

partnere részére keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Technológus

Feladatok:

  • Termékgyártás előkészítése

  • Technológia készítése

Elvárások:

  • Műszaki főiskolai/egyetemi végzettség

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Jó kommunikációs képesség

  • Rugalmas, nyitott, problémamegoldó személyiség

  • Több éves hegesztett- és forgácsolt fémszerkezet-gyártási területen szerzett technológusi tapasztalat

Előny:

  • Hegesztett/forgácsolt szerkezetekben szerzett jártasság

  • J.D. Edwards vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

  • Tiszakécske

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Helyek Tiszakécske
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő