www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 836 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.

Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével.

Növekedésünknek köszönhetően munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Technológus

Feladatok:

  • a minőségi, mennyiségi és költség célok elérésének napi szintű felkövetése, az eltérések műszaki okának elemzése,
  • az üzemfenntartáshoz szükséges anyagok, alkatrészek szükségletének pontos meghatározása, jelzése,
  • a karbantartáshoz használt tárgyi eszközök, gépek, berendezések műszaki állapotának, állagának megőrzése, a karbantartási munkák támogatása,
  • a beállítási és géphasználati utasítások elkészítése, frissítése, jóváhagyatása, illetve a beállítási utasításoknak megfelelő gépbeállítások biztosítása,
  • a rendellenes működés és biztonsági kockázat felismerése és jelentése,
  • javaslattétel a berendezések hatékonyságának és munkabiztonságának fejlesztésére,
  • a termelést kiszolgáló berendezések folyamatos rendelkezésre állásának valamint a váratlan meghibásodások legrövidebb időn belüli elhárításának biztosítása,
  • gépbeállítók és a területen dolgozó operátorok szakmai támogatása.
  • A felelőség alá tartozó területre érkező új berendezések használatának teljeskörű elsajátítása, (esetleges külföldi kiküldetés esetén is)
  • Szakmai támogatás új gépek/berendezések specifikációjának meghatározásánál

Elvárások:

  • Ipari szakiskolai középfokú végzettség (pl. lakatos, gépszerelő, villanyszerelő, elektrotechnikus, finommechanikai műszerész, műszerész technikus, szerszámkészítő)
  • Legalább 3 év gépbeállításban és karbantartásban szerzett munkatapasztalat,
  • Jó együttműködő képesség, csapatjátékos attitude,
  • Önállóság,
  • Precizitás,
  • Megbízhatóság,
  • Jó elemző- és problémamegoldó készség,
  • Kreatív megoldásokra való törekvés.
  • excel, outlook programok használata

Előny:

  • alapfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Győr, Ipari park

Kérjük, hogy részletes szakmai önéletrajzát Kis László részére küldje el az alábbi e-mail címre.
Cooper Bussmann Hungária Kft. 9027 Berkenyefa sor 7.

Cégünkről és egyéb álláslehetőségeinkről további információ az alábbi weboldalon érhető el: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő