www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 728 napja lejárt

A RAFI Hungaria Kft felvételre keres

Technológus

pozícióba új munkatársat.

Feladatok:

  • Gyártássegítő dokumentáció elkészítése: folyamatleírások, műveleti utasítások, műveleti tervek, hibakatalógus, termékmappák, stb.
  • Munkahelyek, munkakörnyezet kialakítása.
  • Dolgozók betanítása, új letelepítés esetén.
  • A termelés folyamán felmerülő technológiai és egyéb jellegű eltérések dokumentálása, részlegvezető, csoportvezető informálása, adott esetben vevő informálása, probléma tisztázása.
  • Műszaki (termelési) paraméterek megváltoztatására javaslat előkészítése majd egyeztetés az adott terület részlegvezetőjével.
  • Kapcsolattartás az anyacég fejlesztési osztályával.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás

Előny:

  • Elektronika területen szerzett szakmai tapasztalat

Jellembeli kívánalmak:

  • határozottság
  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • felelősségtudat
  • együttműködési készség felettesével és munkatársaival

Képességek:

  • precizitás
  • önállóság
  • problémamegoldó képesség, kreativitás
Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő