www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 1151 napja lejárt

Technológus

munkatárs

 A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • tervrajzok értelmezése és szerkesztése
  • technologizálás elvégzése
  • acélszerkezet gyártási tevékenység koordinálása
  • munkafolyamat ellenőrzése
  • kapcsolattartás a partnerekkel és beszállítókkal
  • állandó kommunikáció a gyártást végző csoporttal
  • riportolás az ügyvezető felé
  • géppark állapotának felügyelete
  • gyártási folyamat hatékonyságának növelése.

Szükséges tudás, kompetenciák:

  • technológusi / egyetemi végzettség
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point, Internet)
  • középfokú német nyelvtudás
  • problémamegoldó készség
  • önállóság
  • precizitás
  • proaktivitás
  • lojalitás

Angol nyelvtudás, műszaki mérnöki végzettség, vagy acélszerkezet gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye : Kaposvár vonzáskörzete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Önéletrajzát küldje:az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő: augusztus 23.

Helyek Somogy
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő