www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 1031 napja lejárt

 Dinamikusan fejlődő gépipari cég munkatársat keres

Technológus

pozícióba

Elvárások:

  • szakirányú középfokú vagy műszaki / mérnöki végzettség
  • 3-5 éves fém, vasipari gyártás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • alapszintű  Solid Edge,  Autocad ismerete, műszaki rajzolvasási ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • német nyelvtudás

Feladatok:

  • általunk gyártott és forgalmazott cikkek ismerete
  • költségkalkuláció és árajánlatok kidolgozása a vevő részére
  • folyamatos műszaki kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • gyártott cikkek gyártásban való alkalmazásához szükséges technológia kidolgozása, anyag és erőforrás listák létrehozása és ennek rögzítése adatbázisban (SAP/ PPS One )
  • gyártási folyamatok támogatása, koordinálása
  • technológiai utasítások készítése és folyamatos karbantartása
  • aktív részvétel a gyártási feladatokban, aktuális mérnöki feladatokban, fejlesztésekben

Előny:

  • projektben szerzett tapasztalatok
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Pályázati anyagát az alábbi e-mail címre küldheti.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német