www.cvonline.hu

Technológus

  • A hirdetés 1275 napja lejárt

Multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Technológus

Feladatok:

  • Gyártás előkészítése, teljes körű lebonyolítása

  • Gyártáshoz kapcsolódó adminisztráció pontos, precíz vezetése, nyomon követése

Elvárások:

  • Fémipari tapasztalat

  • Technológiai látásmód

  • Terhelhetőség

  • Pontosság

  • Megbízhatóság

  • Angol/német nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:

  • Kiskunfélegyháza

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Bocskai utca 1.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő