www.cvonline.hu

TECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 972 napja lejárt

 Tejtermékeket gyártó és forgalmazó Pannontej Zrt. Zalaegerszegi Üzemébe

 Technológus

 pozícióba munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • kísérletek végzése, nyomonkövetése, eredmények értékelése
  • aktív részvétel a gyártási folyamatokban
  • új technológiák kidolgozása, a meglévők fejlesztése
  • technológiai utasítások kidolgozása, kulcsparaméterek meghatározása, folyamatos frissítése

Elvárások:

  • élelmiszermérnök végzettség
  • 2-3 éves élelmiszeriparban szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó elemző készség
  • rugalmasság
  • nagy munkabírás

Előny: SAP vállalatirányitási rendszer és IFS élelmiszerbiztonsági szabvány ismerete

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Ha úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal, fényképpel, fizetési igény megjelöléséve a lenti e-mail címre.

Helyek Veszprém
Vas
Somogy
Baranya
Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő