www.cvonline.hu

TECHNOLÓGUS

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 733607

Tápiószelén tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársat villamos energetika iparágban

TECHNOLÓGUS

Feladatok:
  • Termék dokumentációk alapján gyártási, szerelési technológia megtervezése
  • Technológiai műveletek dokumentálása SAP rendszerben
  • Gyártástechnológiai előírások, utasítások (metód) készítése
  • Szereléshez, gyártáshoz szükséges speciális eszközök, szerszámok biztosítása, tervezése és legyártatása
  • Gyártóeszközök, szerszámok kezelési előírásainak elkészítése
  • A termelés során felmerült műszaki, technológiai problémák kezelése, megoldása
  • Új technológiák, folyamatok kidolgozása, validálása, gyári bevezetése
  • Production System megismerése, alkalmazása Készülékgyári környezetben, termelési folyamatokban
Elvárások:
  • felsőfokú gépész (villamos) szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 4 éves tapasztalat előny jelent
  • tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • SAP, Autocad, ProE ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • önálló, felelősségteljes feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Tápiószele
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest